Album dla noworodka wypełniać można zarówno ręcznymi zapiskami, jak i zdjęciami. W środku znajdą swoje miejsce także pamiątki, których wartość sentymentalna urośnie wraz z upływającym czasem. Zachowaliście pozytywny test ciążowy? Wklej go na karty albumu dla noworodka! Opaska ze szpitala? Pierwszy ścięty kosmyk włosów? Te niewielkie przedmioty – pozornie nic niewarte – staną się z czasem punktem wyjścia do podróży w czasie.

Album dla noworodka to wspaniała baza do tego, by zachować niepowtarzalne pamiątki ważne dla Waszej Rodziny. Sprawią, że wypełnione karty nasycą się barwnymi wspomnieniami, a ich przeglądanie po latach stanie się pełną sentymentu podróżą w czasie.

Powyżej znajdziecie drobne akcesoria, by uzupełnione strony były jeszcze bardziej osobiste i kreatywne. Tak, by zachować na zawsze dzień narodzin swojego dziecka lub jego odcisk stópki w pierwszym miesiącu życia. A może napisać wyjątkowy list, który przeczyta kończąc 18 lat? Także i ten napisany przez Malucha w grudniu do świętego Mikołaja znajdzie swoje miejsce na kartach pamiętnika. Niech wszystkie wyjątkowe pamiątki znajdą w środku swoje bezpieczne schronienie.

Tym, którzy pragną podarować bliskiej osobie prezent w postaci albumu dla noworodka, proponujemy dedykowaną kartkę okazjonalną – możemy ją wypełnić osobistymi życzeniami lub pozostawić pustą, by podpisać się osobiście.

Wśród akcesoriów dostępne są także przylepce do zdjęć. Praktyczny gadżet pozwoli na komfortowe i szybkie uzupełnianie kart pamiętnika zdjęciami tak, by zachować je w estetycznej formie, by przetrwały lata.

Akcesoria staną się wspaniałym uzupełnieniem albumu dla noworodka, który podarowany w prezencie przyniesie z całą pewnością mnóstwo radości, a w przyszłości – łez wzruszenia. Chrzciny, babyshower, a może podarunek dla koleżanki z pracy? „Twoja historia, Kochanie” w każdym przypadku będzie idealnym wyborem.