Najgorszy długopis jest lepszy, niż najlepsza pamięć. Nie bez powodu mówi się, że po dzieciach najlepiej widać, jak czas szybko płynie. Choć wydaje się to niemożliwe, by zapomnieć kiedy i w jakiej sytuacji Twoje dziecko postawiło pierwszy krok, z czasem zacierają się nawet najjaskrawsze wspomnienia. Album dziecka jest idealną bazą do tego, by zachować to, co najcenniejsze – szczęśliwe wspomnienia.

Pamiętnik dziecka to idealne zwieńczenie skrupulatnie kompletowanej dla Malucha wyprawki. Okres oczekiwania to pod wieloma względami niepowtarzalny i wyjątkowy czas. W wirze przygotowań do wielkich zmian warto na moment zatrzymać się i zachować w pamięci to, co proste i ulotne. Nie sposób jednak zarejestrować w głowie każdego momentu, który poruszył serce. Dla tych, którzy marzą, by mimo wszystko wrócić za wiele lat do wspomnień z ciąży, czy pierwszych wspólnych z dzieckiem chwil, odpowiedzią jest album dziecka.

Jego szczególna forma pozwala na zachowanie minionych wydarzeń zarówno w obszarze zdjęć, jak i ręcznych zapisków. Te zaś staną się skarbnicą dat, faktów, opisu danych zdarzeń, ale i wielkich emocji z dwóch perspektyw – linijki dedykowane są zarówno mamie, jak i tacie. „Twoja historia, Kochanie” jest zatem albumem dla dziecka łączącym w sobie elementy pamiętnika wypełnianego zapisywaną treścią z klasycznym albumem na zdjęcia. Obejmuje okres oczekiwania na dziecko, pierwsze wspólne chwile i 6 kolejnych lat, a tworzoną fabułę w każdym momencie rozbudowywać można niemalże bez końca. Karty dodatkowe sprawią, że Wasz egzemplarz uszyty będzie niemal na wymiar. „Wasza historia, Skarby” jest wersją albumu dziecka dla bliźniąt, narracja pamiętnika jest mnoga.

Album dziecka „Twoja historia, Kochanie” jest jedyny w swoim rodzaju. Na najwyższą jakość wykonania składa się dwustronnie obita materiałem okładka, wysoka gramatura papieru (aż 300g/m2), złote tłoczenie, największy na rynku format. Album dziecka wydany został w formie funkcjonalnego segregatora, tak by karty można było wyjmować, wymieniać, bądź dodawać kolejne z serii kart dodatkowych. Każdy egzemplarz z powodzeniem można spersonalizować dzięki Karcie Personalizowanej z miejscem na imię dziecka i dedykację. W segregatorze zamieścić można własne pamiątki – opaskę ze szpitala, pierwszy rysunek, czy pasek testu ciążowego. Całość stworzy wspaniały wehikuł czasu, którego ponadczasowa forma będzie wciąż aktualna, choćby za kolejne kilkadziesiąt lat.

Podaruj dziecku jego własną, unikalną Historię!