1. Ile kosztuje przesyłka? Jaki jest czas realizacji?

Wszystkie zamówienia za minimum 69zł dostarczamy do paczkomatu bezpłatnie. Dostawa kurierem kosztuje 15zł. Paczki nadajemy do 24h od zaksięgowania wpłaty, docierają zatem najczęściej do 2-3 dni roboczych. 

2. Ile stron zawiera pamiętnik?

Każdy egzemplarz zawiera okrągłe 100 stron do wypełnienia treścią i zdjęciami. Opcjonalnie dostępne są karty dodatkowe z możliwością zarówno ich tradycyjnego zamówienia, jak i samodzielnego, bezpłatnego wydruku we własnym zakresie. 

3. Jaki okres czasu obejmuje treść pamiętnika?

Treść obejmuje okres ciąży oraz pierwsze 6 lat życia dziecka. Oczywiście w ramach kart dodatkowych jesteśmy w stanie rozszerzać ją niemal bez końca, granicą jest jedynie wyobraźnia. 

4. Jaki to papier? Czym pisać? Jak wklejać zdjęcia?

To papier offsetowy o świetnej gramaturze 300g/m2 – jest jak blok techniczny, tylko grubszy, nie przebija, nie niszczy się, a jednocześnie zwykły długopis wystarcza do codziennego użytkowania. Zdjęcia polecamy wklejać przylepcami (dwustronne, samoprzylepne podklejki – są dostępne w zakładce Akcesoria) lub taśmą dwustronną. Unikajcie kleju, by zachować estetyczny efekt końcowy. 

5. Jakie formaty zdjęć będą najodpowiedniejsze?

Pamiętnik projektowany był pod formaty: 9x13, 10x15, 10x10, 10x12, format Instax mini – w praktyce karty są na tyle duże, że kombinować można praktycznie z każdym formatem.

6. Jaki jest format pamiętnika? Jak duże są karty zawarte w środku?

Wymiary pamiętnika to 31,5x29cm, a kart w środku 28,5x27cm. 

6. Czy zapakowanie na prezent jest dodatkowo płatne?

Nie, absolutnie. Każdy pamiętnik pakowany jest tak, by otwieranie paczki miało charakter wyciągania prezentu spod choinki. Przy składaniu zamówienia wybierana jest opcja zapakowania z kolorem wstążki włącznie. Całość przesyłana jest w dedykowanym kartonie. 

6. Czy wysyłacie za granicę?

Tak, jak najbardziej. Koszt przesyłki jest zależny od ceny wysyłki kurierskiej do danego kraju.