Metryczka dla dziecka

Metryczka dla dziecka to personalizowany plakat będący zbiorem najważniejszych informacji z dnia narodzin. Wyszczególnione zostaje na niej skrupulatnie wybrane imię Malucha, data i godzina jego narodzin oraz waga i długość – najważniejsze parametry. Minimalistyczna, a przy tym jedyna w swoim rodzaju metryczka dla dziecka stanie się wyjątkową pamiątką dnia, w którym świat odwrócił się o 180 stopni.

Metryczka, jako wspaniały pomysł na prezent

Metryczka stanie się perfekcyjnym prezentem z okazji chrztu lub narodzin dziecka. Pozostawiono na niej miejsce przeznaczone na odcisk maleńkich stópek, tak by ich oryginalny rozmiar stał się symbolem etapu, w którym pojawił się wśród Was nowy, ukochany całym sercem człowiek. Wzruszy, przeniesie w czasie, a przy okazji dzięki swojej minimalistycznej formie stanie się elegancką ozdobą dziecięcego pokoiku.

Metryczka dla dziecka z odbiciem stópek

Metryczka została zaprojektowana z myślą o zachowaniu na niej niepowtarzalnych, oryginalnych odcisków stópek Maleństwa. Odbicia wykonacie w łatwy i szybki sposób używając do tego niebrudzącego tuszu do odcisków – atrament nie ma bezpośredniego kontaktu z delikatną skórą dziecka. Wydruk metryczki dla dziecka w formacie A4 zostanie przygotowany na wysokiej jakości papierze o gramaturze 250g/m2, strukturalnym i delikatnie kremowym. Całość zachowana w drewnianej, naturalnej ramce stanie się przepiękną, nieporównywalną z niczym pamiątką.

Zarówno tusz do odcisków, jak i ramka są dodatkami opcjonalnymi. Wraz z personalizowaną metryczką staną się kompletem doskonałym. Zdjęcia prezentują gotową metryczkę z wykonanymi już odciskami stópek. Zamawiany produkt zawiera miejsce przeznaczone na ich wykonanie. Drewniana ramka może różnić się wyglądem od przedstawionej na zdjęciu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Metryczka dla dziecka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio przeglądane

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now