Dodatkowa treść

Pamiętnik dla dziecka, który nigdy się nie kończy

Pamiętnik dla dziecka w formie segregatora „Twoja historia, Kochanie” to nieskończenie wiele możliwości i nieograniczony potencjał. Karty można wyjmować, układać w dowolnej konfiguracji, bądź dodać kolejne. Dodatkowe karty to treść opcjonalna, dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał pamiętnika dla dziecka „Twoja historia, Kochanie”. Ich kolekcja ciągle się powiększa.

Pamiętnik dla dziecka – pobierz projekty kart dodatkowych bezpłatnie

Projekty dodatkowych kart do pamiętnika dla dziecka są dostępne do pobrania i samodzielnego wydruku bezpłatnie w formacie PDF, tak by w wybrany, najwygodniejszy dla siebie sposób wydrukować je, podziurkować i wpiąć do segregatora. Pamiętaj, by drukować karty w opcji „Pełny rozmiar” – bez skalowania wydruku – będą wtedy idealnie pasować do Waszego egzemplarza pamiętnika dla dziecka. Ci z Was, którzy wolą otrzymać gotową dodatkową kartę do rąk własnych, mogą ją zamówić – przygotujemy ją dla Ciebie. Rekomendujemy dobór do 5-6 kart dodatkowych do pamiętnika dla dziecka.

Wyjątkowy pamiętnik dla dziecka

Posiadasz nasz pamiętnik dla dziecka i masz pomysł na dodatkową kartę? Napisz do nas!

Dodatkowa Treść
Ciąża
Rodzice
Rodzina
Okazje
Dzieci starsze
Wyjazdy
Inne
1 2 3 4

Dodatkowa treść pamiętnika dla dziecka „Twoja historia, Kochanie”

Karty dodatkowe dedykowane do pamiętnika dla dziecka „Twoja historia, Kochanie” pozwalają na rozbudowanie niemal każdego wątku w obrębie Waszego egzemplarza tak, by w maksymalnie możliwy sposób treść dopasowana była do Was. Zorganizowaliście niesamowite przyjęcie w stylu gender reveal? Dodaj do swojego pamiętnika dla dziecka stronę „Poznaliśmy Twoją płeć!” i zatrzymaj to wspomnienie dla Waszej rodziny! Wasz ukochany golden nawiązuje z Maluchem niesamowitą więź? Karta „Czworonożny Przyjaciel” jest Wam niezbędna. Macie mnóstwo zdjęć ze wspólnych wyjazdów? „Jedziemy w góry/nad morze?”, „Jedziemy nad jezioro!”, „Świat jest taki mały!” – w kreatywnej i ciekawej formie zatrzymasz wszystkie wakacyjne chwile w Waszym pamiętniku dla dziecka. A może w trakcie oczekiwania na dziecko rozpoczęliście budowę domu? Taki etap w życiu wymaga uroczystego zapisania daty startowej – karta dodatkowa „Budujemy dom!” to coś dla Was.

Okres ciąży z powodzeniem rozszerzyć można o wspomnienia poszczególnych trymestrów, przygotowań, babyshower, w końcu o kartę dodatkową przeznaczoną na wspomnienie dnia porodu. Wyjątkowe zapiski znajdą swoje miejsce w pamiętniku dla dziecka także na stronach z linijkami zarówno dla mamy, jak i taty: „Wiemy, że będziesz!”, czy też „Nasze oczekiwanie”.

A może coś więcej o pozostałych członkach rodziny? „Twoja Babcia/Twój Dziadek”, „Twoja Mama Chrzestna/Twój Tata Chrzestny”… Wymieniać można bez końca. Karty dodatkowe do pamiętnika dla dziecka to absolutna gratka dla tych, którzy z sentymentem przyglądają się temu, jak Maluch zmienia się i z każdym kolejnym dniem dorasta.

Personalizowany pamiętnik dla dziecka – Wasza historia uszyta na wymiar

Puste karty dodatkowe do pamiętnika dla dziecka staną się idealną bazą do zachowania kolejnych zdjęć – dzięki formie segregatora umieścić je można w dowolnym momencie fabuły tworząc tym samym spójną całość. Wisienką na torcie jest możliwość personalizacji – Karta Personalizowana z miejscem na imię dziecka i osobistą dedykację sprawi, że Wasz pamiętnik dla dziecka nabierze indywidualności.

Obejrzyj karty, które już zdążyły się zapełnić i zacznij tworzyć Waszą rodzinną opowieść już dziś!