Zbliża się dzień, który poświęcony jest wyjątkowym Bliskim – naszym Dziadkom. Personalizowana laurka dla Babci, Dziadka lub ich obojga stanie się niezwykłym prezentem, który z pewnością wywoła wzruszenie i uśmiech na twarzach jednych z najważniejszych dla dziecka osób. Personalizowana laurka to wyjątkowy sposób, aby wyrazić uczucia i podziękowania za ich obecność w niezapomniany sposób.

Laurka dla Dziadków jest całkowicie personalizowana – można na niej nanieść wybrany tekst lub skorzystać z zaproponowanego. Na delikatnym, strukturalnym, kremowym papierze przewidziane zostało miejsce na odbicie stóp Malucha. Całość prezentu dopełni drewniana ramka, która nada laurce wyjątkowego charakteru.

Personalizowana laurka stanie się nie tylko pięknym prezentem od dziecka dla Dziadków, ale także symbolicznym gestem, który przemawia do serca i buduje trwałe wspomnienia.

Drewniana ramka i tusz do odcisków (dostępny w dwóch rozmiarach) są elementami opcjonalnymi, które dodać można na etapie uzupełniania informacji personalizowanych.

1 opinia dla Personalizowana laurka dla Dziadków

  1. Sylwia (verified owner)

    Przesyłka starannie zapakowana. Piękna pamiątka. Szczerze polecam .

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio przeglądane

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now