Personalizowany prezent dla dziecka

Prezent dla dziecka, zwłaszcza tego najmniejszego, to zazwyczaj maleńkie ubranko, paczka pampersów, pierwsza grzechotka, czy przytulanka. Bardzo praktyczne i klasyczne pomysły zawsze są bezpiecznym wyborem, dla tych jednak, którzy chcieliby podarować coś długowiecznego i ponadczasowego, dobrą alternatywą będzie prezent personalizowany.

Personalizacja sprawia, że prezent dla dziecka staje się osobisty, ukierunkowany i niepowtarzalny. Naniesione na wybrany przedmiot imię Malucha, podkreśla absolutną unikalność podarunku.
Personalizowane prezenty dla dziecka to dekoracyjne poduszki, kocyki, popularne misie-szumisie. Każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie zważywszy dodatkowo na płeć Malucha i jego szczególne upodobania.

Personalizowany album

Album dla dziecka to prezent dla dziecka, który pięknie się zestarzeje. Nie przeminie, a wręcz przeciwnie – jego wartość rosła będzie wraz z upływającym czasem. Z powodzeniem stanie się prezentem dla dziecka najbliższej przyjaciółki czy siostry, ale i także (a może przede wszystkim) swojego. Co przecież wspanialszego możemy podarować Maleństwu, aniżeli szczęśliwe wspomnienia z dzieciństwa?

Album stanie się personalizowanym prezentem dla dziecka dzięki naniesieniu jego imienia na Karcie Personalizowanej. W kreatorze karty znajdziecie miejsce na podanie zarówno imienia, jak i dedykacji – gotowa Karta Personalizowana staje się docelowo pierwszą stroną widoczną po otwarciu „Twojej historii, Kochanie”.

Dedykacja to ponadczasowa i absolutnie wyjątkowa forma przekazu. Kilka słów w niej zawartych już za kilka, kilkanaście, a może –dziesiąt lat wleje do serca jej odbiorcy słoik ciepłego miodu, bo „kochamy Cię ponad wszystko” to coś, co każdy pragnie usłyszeć od swoich rodziców. Najcieplej zachęcamy do tego, by z niej nie rezygnować – słowa mają bowiem niedocenioną moc.

Poniżej kilka inspiracji na piękne dedykacje, którymi opatrzony będzie Wasz personalizowany prezent dla dziecka:

„Kiedyś mieliśmy siebie, później stworzyliśmy Ciebie, teraz mamy już wszystko!”

„Dziecko jest chodzącym cudem – jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”

„Dla małego, wielkiego Człowieka – by móc pamiętać najpiękniejsze chwile.”

„Sztuka dawania polega na tym, by podarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie.”

„Wszystko się skończy, wszystko przeminie i sen się przerwie – słodkie marzenie. Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, a jest tym wspomnienie.”

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.”

„Każdy dzień spędzony z Tobą jest moim ulubionym więc dzisiaj jest mój nowy ulubiony dzień.” – Kubuś Puchatek

„Chcielibyśmy, abyś przeglądając ten album jak najczęściej się uśmiechał. A uśmiechając się myślał także o nas.”

„Spisaliśmy w tym pamiętniku jakże ważny dla nas początek Twojej historii. Dalszą jej część tworzysz już sam. Jesteśmy pewni, że będzie niezwykła, tak jak Ty.”

„Coś jest niemożliwe, ale jeśli tylko Ty w to uwierzysz” – Alicja w Krainie Czarów. Niech ten album sprawi, że uwierzysz we własne możliwości i dostrzeżesz, że niemożliwe nie istnieje, jeśli bardzo czegoś chcesz.

„Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałby żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez Ciebie.” – Kubuś Puchatek

„Rośnij zdrowo, a kiedy nauczysz się mówić i zaczniesz zadawać wiele pytań, niech ten album odpowie przynajmniej na niektóre z nich. Kochamy Cię!”

„Niech Twoje dzieciństwo będzie beztroskie, pełne zabawy i ciekawości! Witaj na świecie!”

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta” – Jan Paweł II

„Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem.”

„Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.”

„Najlepszym spadkiem, jaki możemy pozostawić naszym dzieciom, są szczęśliwe wspomnienia.”

„Dobre wspomnienia są jak klejnoty. Nie ma dwóch identycznych. Człowiek zbiera je, zachowuje, aż pewnego dnia, obejrzawszy się za siebie, dostrzega, iż utworzyły długą, wielobarwną bransoletkę.”

„Najmniejsze stopy pozostawiają największe ślady w naszych sercach.”

„Nic nie jest tak szlachetne i przydatne jak dobre wspomnienie… Kto zgromadził wiele takich wspomnień z dzieciństwa, zaopatrzył się na całe swe życie.”

„Naprawdę są miejsca w sercu, o których istnieniu nawet nie wiesz, dopóki nie pokochasz dziecka.”

„Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa.”

Niech dedykacja będzie od serca, zawrzyjcie w niej to, co chcielibyście, by dziecko przeczytało, jako dorosła osoba. Skorzystajcie z powyższych propozycji lub nie, czasami „jesteś dla nas najważniejszy, Synku”, „kochamy Cię od pierwszego grama”, „jesteś naszym Cudem” jest odpowiedzią na wszystko. Prezent dla dziecka w postaci personalizowanego albumu stanie się z czasem pigułką najszczęśliwszych wspomnień z dzieciństwa – a tego nikt Wam nie odbierze.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *