Absolutnie bestsellerowy tusz do odcisków to fantastyczny gadżet pozwalający odbić stópkę lub rączkę Waszego Maleństwa bez użycia jakichkolwiek farb. Tusze do odcisków są zupełnie niebrudzące, bezpieczne, a powstające odbicia stają się w mgnieniu oka pamiątką na lata.

W dedykowanym pudełku znajduje się ramka z tuszem oraz dwie kartki do odbicia. W zakładce „Dodatkowa treść” znajdziecie kartę dodatkową „Maleńkie dłonie i stopy”, która stanie się perfekcyjną bazą na zatrzymanie tak niepowtarzalnych chwil.

Tusz do odcisków dostępny jest w dwóch rozmiarach: 9,5 x 5,7 cm rekomendowany dla niemowląt w wieku 0 – 6 miesięcy oraz 8 x 12,8 cm dla dzieci w wieku 6 – 18 miesięcy. Produkt jest dobrze napigmentowany, wystarcza na kilka podejść – dopóki tusz utrzymuje się na płytce.

Jak to zrobić?

 1. Płytkę z tuszem do odcisków przyłóż do kartki, na której ma powstać odbicie (w pudełku są dostępne dwie dedykowane, ale bazą może stać się jakakolwiek kartka), pamiętaj że to strona z czerwoną naklejką „STOP” jest napigmentowana barwnikiem, więc to ona musi dotykać kartki.
 2. Do przeciwnej strony płytki z tuszem dociśnij stópkę lub dłoń Malucha.
 3. Ostrożnie odklej kartkę z tuszem od kartki papieru.
 4. Odcisk gotowy!

By odcisk pozostał trwały, pozostaw go do wyschnięcia na 24-48h.

Skorzystaj z tuszu do odcisków, by zatrzymać to, co niepowtarzalne – w końcu ta stópka już nigdy nie będzie tak maleńka, jak dziś.

2 opinie dla Tusz do odcisków

 1. Karolina

  Bardzo dobra.

 2. Danylo Chudin

  Super

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio przeglądane

 • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
  Shop Now