Album na zdjęcia '2023′ w formie segregatora to wyjątkowy produkt, który zachwyca nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również eleganckim designem. Jego lniana, strukturalna oprawa dodaje mu wyjątkowego charakteru, a złote tłoczenie nadaje mu subtelności i klasycznego wyglądu. Oprawa albumu jest nie tylko estetyczna, ale także trwała i solidna, co gwarantuje długotrwałą ochronę przechowywanych w nim wspomnień. Album został starannie wykonany z myślą o tych, którzy cenią sobie nie tylko piękno, ale również jakość. ‘2023’ to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju album na zdjęcia. Jak sam tytuł wskazuje, przeznaczony jest na dokumentowanie kolejnych miesięcy 2023 roku.

Album zawiera 96 stron (48 kart), z których 12 stron zatytułowanych jest nazwami miesięcy z dedykowanymi linijkami przeznaczonymi na krótkie podsumowanie minionego czasu. Pozostałe karty są zupełnie puste. Dzięki formie segregatora sami decydujemy, ile miejsca przeznaczymy na dany miesiąc – karty swobodnie można ułożyć w dowolnej konfiguracji, tak by stworzyć indywidualną historię. To doskonałe miejsce do dokumentowania ważnych chwil, wydarzeń i przeżyć z różnych dziedzin życia.

Album ‘2023’ stanowi rewelacyjną bazę do tego, by stworzyć rodzinną kronikę, udokumentować rozwijającą się z miesiąca na miesiąc firmę, budowę domu lub zatrzymać w zdjęciach kolejne etapy przygotowań do ślubu. Interpretacja należy do Ciebie! Piękny i klasyczny charakter tego albumu sprawia, że doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby czy też jako elegancka pamiątka dla siebie. To więcej niż zwykły album na zdjęcia – to unikalna przestrzeń do gromadzenia i dzielenia się ważnymi momentami życia.

Wymiary albumu: 29,5×31,5cm. Gramatura papieru: 300g/m2. Karty dodatkowe przeznaczone „Twojej historii, Kochanie” z zakładki „Dodatkowa treść” są kompatybilne z segregatorami albumów rocznych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Album roczny „2023” – Beżowy Len”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio przeglądane

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now