„Nasza Rodzina” – album rodzinny w formie segregatora

Czas spędzony z rodziną to najcenniejsza wartość, nieporównywalna z żadną inną. Na upamiętnienie zasługują zarówno momenty wyjątkowe i wzniosłe, jak i te zupełnie codzienne. Odkryj niesamowity sposób na zachowanie i pielęgnowanie wspomnień rodzinnych dzięki naszemu albumowi rodzinnemu „Nasza Rodzina”. To pierwszy i jedyny na rynku album modułowy, w którym to właściciel i odbiorca wybiera samodzielnie treść, która zawarta będzie w środku. Tak, by album rodzinny uszyty został na wymiar, a wypełniony stał się prawdziwą skarbnicą szczęśliwych chwil.

Elegancki i ponadczasowy album rodzinny

„Nasza rodzina” to album rodzinny w formie segregatora, którego funkcjonalność jest bezkonkurencyjna – karty można bowiem wyjąć na czas uzupełniania, wymieniać ich kolejność, a także dodawać kolejne. Album jest duży i elegancki, jego wymiar to 29,5×31,5cm. Okładki dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych obite są materiałem dwustronnie (z zewnątrz i wewnątrz), a tytuł złocony jest metodą hot-stampingu. Całość stanowi najwyższej jakości elegancką bazę dla najpiękniejszych chwil, która zostanie z Wami na wiele kolejnych lat.

Każdy egzemplarz „Naszej rodziny” zawiera 8 starannie zaprojektowanych rozdziałów (każdy po 12-16 stron), których gramatura papieru wynosi aż 300g/m2. Przygotowana zaś treść stanowi swoistą wisienkę na torcie.

Album „Nasza rodzina” w modułowej formule

Spis treści nie jest w przypadku tego albumu stały. Przygotowano 13 rozdziałów, z których każdy stanowi bazę dla innych zdjęć i zapisków. Wybierz 8 spośród wszystkich dostępnych, by skompletować treść do wypełnienia szytą na miarę własnych wspomnień.

 1. To my! – rozdział poświęcony przedstawieniu poszczególnych członków rodziny.
 2. Nasza historia – rozdział zachowujący wspomnienia rozwijającego się związku dwóch osób, które założą w późniejszym czasie osobną rodzinę.
 3. Nasz ślub – rozdział upamiętniający dzień ślubu i wesela – przygotowania i przełomowe momenty przeżywane wspólnie. Rozdział zawiera półprzezroczystą kopertę.
 4. Nasza codzienność – rozdział przeznaczony na zachowanie codziennych, zwykłych-niezwykłych momentów.
 5. Poza domem – rozdział poświęcony wyjściom, wycieczkom, krótkim wyjazdom, tak by zdjęcia w plenerze znalazły swoje miejsce.
 6. Nasze wakacje – rozdział poświęcony wakacyjnym podróżom.
 7. Nasi bliscy – rozdział poświęcony spotkaniom z bliskimi nam osobami, miejsce na zachowanie zdjęć z innymi.
 8. Okazje małe i duże – rozdział zachowujący rodzinne chwile spędzone na chrzcinach, komuniach, weselach, urodzinach. Tak, by każdy wzniosły moment znalazł swoje miejsce. Rozdział zawiera półprzezroczystą kopertę.
 9. Nasze święta – rozdział poświęcony świętom spędzanym rodzinnie oraz wspólnym tradycjom.
 10. Budujemy dom – rozdział, który przechowa wspomnienia z okresu budowy domu.
 11. Przedszkolny czas – rozdział przeznaczony na zdjęcia z okresu przedszkolnego, których nie brakuje żadnemu dziecku na tym etapie. Tu znajdzie się miejsce na zdjęcie ze świętym Mikołajem, czy przedstawienia z okazji Dnia Mamy.
 12. Kiedyś i dziś – rozdział przedstawiający rodzinę w perspektywie czasu wraz z planami i przypuszczeniami na kolejne lata.
 13. Puste karty (16 stron – 8 kart) – rozdział zupełnie pusty, przeznaczony na dodatkowe zdjęcia.

Ponadczasowy prezent, który przetrwa lata – album rodzinny

Dzięki modułowej formule przeznaczenie albumu rodzinnego „Nasza rodzina” jest praktycznie nieograniczone. Wybranie 8 rozdziałów spośród powyższych utworzy rodzinną opowieść, która z powodzeniem przeniesie Was kiedyś w czasie. Można jednak utworzyć swój idealny album z samych czystych stron lub skomponować idealny egzemplarz przeznaczony w zupełności na wakacyjny pamiętnik wspomnień – wystarczy wybrać rozdział „Nasze wakacje” i dodać do niego puste strony. A może perfekcyjny pomysł na ślub dla bliskich Wam osób? Wybierz rozdział „Nasza historia” i „Nasz ślub”, a resztę niech napisze życie. Ogranicza jedynie wyobraźnia.

Każdy album rodzinny „Nasza rodzina” pakowany jest w formie prezentowej, niezależnie od tego, czy zamawiany jest z przeznaczeniem dla kogoś, czy dla siebie. Tak, by otwarcie miało charakter wyciągania prezentu spod choinki, choćby w środku lipca.

Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia i stwórz rodzinną opowieść już dziś!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Album rodzinny „Nasza Rodzina” – Piasek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio przeglądane

 • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
  Shop Now