„Święta razem” to wyjątkowy, jedyny na polskim rynku album świąteczny, który stworzony został z myślą o zachowaniu najpiękniejszych wspomnień z kolejnych 15 Świąt Bożego Narodzenia. To prawdziwy skarbiec dla każdego, kto pragnie uwiecznić te niepowtarzalne chwile na lata.

Magia świąt Bożego Narodzenia jest niepowtarzalna i z niczym nieporównywalna. Wyobraź sobie podróż poprzez kolejne święta przeglądając wypełnione karty za 20, czy nawet 30 lat. Dzieci, na pierwszych stronach trzymane na rękach, na tych ostatnich staną się dorastającymi nastolatkami. Niektórych wraz z upływem czasu może zabraknąć. Kolejne lata przyniosą nowe zmarszczki, pierwsze siwe włosy, ale i moc kolejnych, pięknych doświadczeń, które do siebie zbliżają dając poczucie, że mimo wszystko wciąż jesteśmy razem.

Dlaczego ten album świąteczny jest tym, po który warto sięgnąć?

  1. Elegancka i ponadczasowa bordowo-lniana okładka: Nasz album świąteczny zachwyca już na pierwszy rzut oka. Okładka w głębokim, bordowym kolorze z subtelnym lnianym wzorem nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. Stanie się prawdziwą ozdobą na Twojej półce, która zwróci uwagę i wzbudzi zainteresowanie. Materiał, którym obita jest okładka posiada certyfikat FSC.
  2. Złote tłoczenie: Szlachetne, złote tłoczenie tytułu na okładce albumu podkreśla jego wyjątkowość. To detale sprawiają, że produkt emanuje elegancją i podkreśla znaczenie przechowywanych w nim wspomnień.
  3. Wysoka jakość wykończenia: Album świąteczny „Święta razem” wyposażony jest w karty o gramaturze 300g/m2. To gwarancja trwałości i niezmiennie pięknego wyglądu na lata. Twoje zdjęcia i zapiski zostaną zachowane w bezpiecznej, trwałej oprawie. Album przygotowany został w formie funkcjonalnego segregatora, tak by kartami można było swobodnie manewrować (wymieniać ich kolejność, wyjąć je na czas uzupełniania, dodać kolejne).
  4. Przestrzeń na zdjęcia i zapiski: Album zawiera miejsca dedykowane fotografiom z kolejnych świąt Bożego Narodzenia oraz przygotowaniom do nich. Każdy z 15 rozdziałów rozpoczyna się miejscem na krótkie, pisemne podsumowanie spędzonego czasu, kolejno zaplanowane zostały miejsca na zdjęcia, by rozdział zakończyć kilkoma słowami na temat minionego roku oraz planami na kolejny. Te ostatnie w symboliczny sposób zamknięte zostaną w małej, półprzezroczystej kopertce, tak by zamknąć ją na pełen rok i zweryfikować w perspektywie czasu (przy okazji są niewidoczne na pierwszy rzut oka dla przeglądających). Całość okraszona jest pięknymi tytułami kart, które podkreślą wyjątkowość wspólnego, rodzinnego czasu.
  5. Prezent, który wzruszy: Album świąteczny „Święta razem” to magiczne miejsce, które pozwoli zachować najpiękniejsze chwile z okresu Bożego Narodzenia na długie lata. To także idealny prezent dla siebie lub bliskich, gdyż z powodzeniem stanie się bazą zarówno dla zdjęć, jak również emocji i historii związanych z tym wyjątkowym okresem roku.

Niech album świąteczny „Święta razem” stanie się dla bazą dla chwil, na które czeka się przez cały rok. Zamów już dziś!

Wymiar albumu: 24×22 cm, format kart: 20,5×20,5 cm.

W komplecie: okładka w formie segregatora, 92 strony treści, 15 kopert z dedykowaną karteczką do wpisania planów na kolejny rok. Całość zawsze pakowana jest w formie prezentowej. Opcjonalnie: 4 dodatkowe karty tytułowe „Sesja świąteczna” (8 stron).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Album świąteczny „Święta razem””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio przeglądane

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now